Залишити
відгук
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline
rainbowline

Тиждень психології

logo
logo
logo
logo
logo
logo

Щороку з нагоди Всеукраїнського Дня психолога, який святкують 23 квітня, у  нашому закладі дошкільної освіти «Червона шапочка» проходить Тиждень психології. Цього року він проходив з 19 по 23 квітня.
     Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, керувати своєю поведінкою, долати труднощі та радіти кожній хвилині життя.
     Тиждень психології у ЗДО №1 було проведено з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань дітей та розвитку в них інтересу до емоційної сфери людини, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу, створення позитивного емоційного настрою.
     Під час тематичного тижня практичний психолог Світлана Сафронова та соціальний педагог Анна Діхтієвська провели заходи із залученнням всіх учасників освітнього процесу: дітей, педагогів, батьків.
     У садочку початок Тижня відзначився відкриттям фотосесії «Діти – наші квіти» та психологічними іграми для дітей корекційних груп «Різнокольорові емоції».
     Протягом тижня було організовано тренінгове заняття для педагогічних працівників «Психологічне здоров’я педагога», психологічні вправи «Зроби іншому комплімент», «Передай усмішку», «Парасолька щастя», «Портфель настрою», перегляд фільмів про психологічне здоров’я.
        Також було проведено ряд корекційно - розвиткових занять із дошкільниками всіх вікових груп на теми «Намалюй свою мрію», «Світ починається з родини», «Долоньки настрою», інтерв’ю для маленьких здобувачів освіти «Як я почуваюся в дитячому садку», сеанси сміхотерапії та кольоротерапії.
      З батьківською громадою проведена психологічна просвіта на тему «Емоційний світ дитини» (розроблення буклетів та поширення інформації в соціальних мережах).
      Під час тижневика також розпочалася діагностична кампанія з визначення динаміки шкільної зрілості (готовності старших вихованців дитсадка до навчання у школі).
     Тиждень психології в «Червоній шапочці» пройшов цілісно та цікаво, адже всі заходи відбувалися у режимі діалогу – цілющого стилю спілкування, настільки важливого у нашому сьогоденні.
                                                                                                                                                                                                                                2021 рік